ASPENDOSMT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASPENDOSMT2

P2P AÇIKSIZ 24 SAAT ONLINE 1 NUMARA SW

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyun Hata Verince Metin2 Yi Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Her Sey Konuda...

2 posters
YazarMesaj
[TL]LoDoS
Takım Lideri
Takım Lideri
[TL]LoDoS

Puanlar : 93

Oyun Hata Verince Metin2 Yi Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Her Sey Konuda... Empty
MesajKonu: Oyun Hata Verince Metin2 Yi Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Her Sey Konuda...   Oyun Hata Verince Metin2 Yi Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Her Sey Konuda... Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 8:43 pm

Arkadaslar biliyorum cogu kisi sunucu bakımda hatası alınca mt2 yi silip tekrar kurup pack e magic mt2 dosyalarını tekrar atıyor.Buna hiç gerek yok yapmanız gerekenleri anlatıyorum.

Öncelikle normal metin2 pack iniz var ise sunlari yapiyorsunuz(magic mt2 yüklü deilken)
1-mt2 deki pack adli dosyayı kopyalıyoruz.
2-masaüstüne yada her hangi bir yere mt2 gerekli diye bir klasör aciyoruz(isim size bagli deisik bisey de koyabilirsiniz.)
3-o dosyanın içine atıyoruz pack dosyasını.
4-Simdi ise mt2 deki pack dosyasına kuruyoruz magic mt2 yi.

Arkadaslar bu yaptigimiz bir tür yedeklemeydi. simdi napiyoruz anlatiyorum oyun hata mi veriyor pack i mi yenilemeniz gerek. hemen Sunlari yapiyoruz

1-mt2 dosyasındaki pack dosyasını siliyoruz.
2-Yedekledigimiz mt2 gerekli dosyasındaki pack i kopyalayip mt2 nin içine atiyoruz.
3sonrada magic mt2 dosylaraini tekrar atiyoruz pack in içine ve oynuyoruz.

Arkadaslar bu gercekten önemli bir konu neden mi? çünkü siz mt2 yi silip kuruncaya kadar en az 1.30 satinizi aliyor bu islem

Yardimci olabildiysem ne mutlu bana
Saygılar...[TL]LoDoS
https://aspendosmt2.yetkin-forum.com
AiMtoHeaD
Trial Moderator

Trial Moderator
AiMtoHeaD

Puanlar : 93

Oyun Hata Verince Metin2 Yi Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Her Sey Konuda... Empty
MesajKonu: Geri: Oyun Hata Verince Metin2 Yi Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Her Sey Konuda...   Oyun Hata Verince Metin2 Yi Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Her Sey Konuda... Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 8:58 pm

Bende öle yapiordm ama 5 10dk falan alior bende yüklenmesi.Tskrlr genede

Oyun Hata Verince Metin2 Yi Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Her Sey Konuda...
1 sayfadaki 1 sayfası